Wyłowione z Sieci - Gry Konsolowe
Wyłowione z Sieci - Gry Konsolowe
odwiedź forum
SS-NG #35 pożegnalny 2005
2


Paweł "Gonzo" Kazimierczak
  REVOLUCJA


News z racji niesamowitego cyklu wydawniczego SS-NG jest już obrośnięty mchem, ale mimo to smakowity. Nintendo ujawniło swój kontroler. Wygląda jak zwykły pilot do TV, ale posiada wbudowane czujniki żyroskopowe, które mierzą jego położenie w przestrzeni. Czyli dostaniemy taką muszkę 3D. Poza tymdo “pada” doczepimy inne peryferia: Nintendo pokazało analogową gałkę. Jest olbrzymia szansa, że sterowanie w grach fpp na konsoli stanie się jeszcze bardziej intuicyjne i dokładne. Jeżeli nie podoba Wam się fakt “spilocenia” Revo to dostępna będzie specjalna obudowa. Po włożeniu w nią pilota, poczujemy sie jakbyśmy trzymali w rękach pad od GCN. Moja konkluzja jest taka, że Revolution stało się z miejsca moją pierwszą konsolą next-gen. Przy premierze idę nocować pod sklepem.  ŚWIĘTO PIŁKARSKIE NAD WISŁĄ!


Grzegorz 'Esiek' Kuźnik został mistrzem Europy w Pro Evolution Soccer 4! Mimo, że w kraju zajął drugie miejsce, nie miał sobie równych we Włoszech. W finale Anglia pod wodzą Eśka (lub jak wolą Włosi Ezka) pokonała w stosunku 2:1 Jinxy`ego z Belgii. Tym samym na mapie Polski pojawiło się noew miejsce pielgrzymek fanów Pro Evo – Zabrze. My ze swej strony gratulujemy zwycięzcy tytułu i zwycięstwa w turnieju! Brawo!
  PORTABLE EXPERIENCE


Szerzej o wystawie pisze Ma`d kilkanaście stron dalej, tutaj należy z pewnością odnotować obecność imprezy w naszym kraju już drugi rok z rzędu. Jest szansa, że Sony na tym nie poprzestanie, ale musimy trochę mniej obciążać sieci p2p i serwisy z chipami, a częściej zaglądać do sklepów z grami. Szczególnie teraz wiele mocnych tytułów można dostać za niewielką kasę.

  TRYUMFALNY POCHÓD ICO


Duchowy spadkobierca ICO zdobywa bardoz wysokie noty w serwisach internetowych. Średnia ocen na GameRankings oscyluje wokół 90%. Trzymamy kciuki, aby w ślad za pochwałami krytyków poszły liczby sprzedanych egzemplarzy.

  PRO EVO 5


20. października na całym świecie zadebiutowała najnowsza część piłki nożnej autorstwa Konami. W Polsce na rynku wersja PS2 ukazała się dzień później, natomiast posiadacze Xboxów muszą zapomnieć o dystrybucji tej gry w naszym kraju i kupić ja przez pośrednika. Pierwsza w historii przenośna edycja tego dzieła sztuki zadebiutuje w listopadzie na PSP. Także w Polsce!  PRZEPYCHANKI NA GÓRZE


Microsoft ostrzegł, że premiera Playstation 3 może nastąpić w Europie dopiero na wiosnę 2007, a cenia sięgnie 3000 złotych. Takie przechwałki to codzienność w tym segmencie rynku, bo MS za ponad dwa tygodnie startuje ze swoim next-genem. Co nagle to po diable, mawiali kiedyś ludzie. Ale co oni wiedzieli o konsolach?
Wyłowione z Sieci - Gry Konsolowe
odwiedź forum
SS-NG #35 pożegnalny 2005
2