CIA - Głos Ludu - Głos Ludu
CIA - Głos Ludu - Głos Ludu
odwiedź forum
SS-NG #35 pożegnalny 2005
39


Wacław "DRIZIT" Beck
    Ostatni „Głos Ludu” postanowiłem stworzyć w trochę innej konwencji , bez mojego komentarza, co nie oznacza że na maile nie odpisałem. Dziękuje za wszelkie listy, jakie do nas przysyłaliście, dzięki czemu ten dział mógł istnieć. Chciałem także bardzo podziękować za miłe słowa od konkurencji, oraz byłych współpracowników. Zaczynamy ostatnia osłonę „Głosu Ludu”… Niech po raz ostatni w SS-NG zabrzmią Wasze głosy.
Coś ty mi kurw# zrobił ;-(****.I co ja będę czytać?

M46ik


Co takiego!!!???

Chyba sobie żartujesz!!! Najpierw zamknięto "pewien czerwony magazyn o grach" powiedzmy głośno i szczerze - najlepszy, jaki kiedykolwiek się ukazywał, a teraz Wy się zwijacie??? No to koniec świata, co teraz będą ludzie czytać??? Skąd będą brać informacje o nowinkach growych i
sprzętowych??? Odkąd zamknięto Secret Service nic innego prócz Waszego zina nie potrafiło godnie go naśladować. Tylko Wasza gazetka zachowała klimat pierwowzoru, mimo iż zastrzegaliście się, że Zin nie ma z nim nic wspólnego.
Właśnie wróciłem z wakacji, wchodzę na Waszą stronę zobaczyć co ciekawego, a tu takie wieści!!! Normalnie spapraliście mi wakacje!!! Powiedz mi, że zaspałem i już jest kwiecień, a Ty sobie normalnie, za
przeproszeniem, jaja robisz.

No, ale cóż zdaje się, że to rzeczywiście koniec. Dzięki wielkie za ogromny wysiłek włożony w stworzenie tego zina. Na prawdę wykonaliście kawał solidnej, znakomitej roboty. Szkoda, wielka szkoda. Co mogę więcej powiedzieć - pozdrów całą redakcję i podziękuj w moim imieniu, choć jestem kolejnym anonimowym czytelnikiem i nic owe podziękowania pewnie nie znaczą. Żegnajcie, być może kiedyś powstanie kolejny zin dla którego to Wy i Wasz magazyn będziecie wzorem.

Z wielkim żalem i poważaniem
Piotrek


Ale dlaczego???
Brak czasu ?? Pasji ???
Problemy z legalnością ??
Domagamy się konkretów

HEHZ to już koniec SS wogóle L
Przykre to i przypominające o tym, że wszystko się kończy. Ale koniec czegoś zawsze może być początkiem nowego!!!

Pozdrawiam.

Ja przynajmniej mam koszulkę, którą wygrałem na pamiątkę po SS-NG.
Dziękuje za wszystkie te numery.
Nie jest Morowo---oj nie!


Witaj drizit!

Szkoda.

Pozdrowienia,
looca


Witajcie

Czytam was zin od samego numeru "uno" aż po teraz i wg mnie zamknięcie tak klawego pisma jest bardzo złą rzeczą, na waszym miejscu zrobiłbym jakąś sondę czy zamykać czy nie, a przed nią podał bym w punktach najważniejsze powody.
Pozdrawiam

_ViRuS_
Witaj drizit!

No to jedna z gorszych wiadomości jaka ostatnio usłyszałem :( Wasz magazyn czytam od niedawna a tu nagle taki cios... Macie zniknać!! Byliście dla mnie (i będziecie) najlepszym pismem o grach komputerowych. Recenzje zawsze są u was zawsze ciekawe i swiętnie się je czyta. Zresztą, nie będę wypisywać plusów bo jesteście dla mnie i tak najlepsi pod każdy względem. Nie zrozumie dlaczego zamykacie tak świetny magazyn :(
Jeżeli z powodów finansowych, to nie chce mi się w to jakoś wierzyć. Przecież możecie walnąć więcej reklam. Albo zrobić jakąś zbiórkę kasy. Inne serwisy tak robią jak nie stać je np. na wynajęcie serwera. Wbrew pozorom potrafią uzbierać kasę, bo ofiarodawcy zawsze się znajda. Może się nie znam, ale myślę że decyzja o zamknięciu została wydana zbyt pochopnie. Obyście jeszcze zmienili decyzje... Wiem że to prawie niemożliwe, ale ja na pewno będę w to wierzył.

--
Pozdrowienia,
Qbiak

  Głosy z for


Arayan
Rezzzpekt dla chłopaków za to co stworzyli. Podziękowania za pracę i wytrwałość. Jeszcze gdzieś na hdd mam chyba numer pierwszy i zapis czata z redaktorami SS (bardzo ciekawy i smutny, na ile prawdziwy - nie wiem) po zamknięciu pisemka wysłany mi ongiś przez niejaką Lady Fileris. BTW, ona jeszcze gdzieś się pokazuje?

Mike L
IMO SS-NG nie upadnie, bo jakoś nie widać, po nich, że są bardzo martwieni. ;) Pewnie coś kombinują (może papier, a może po prostu jakieś rewolucje w magu) i tyle.

A jak padli, no to trudno, i tak nie czytałem ich za często. (Ale to było egoistyczne. ;)

Sq-Ter
Szkoda mi SS-NG (Krótko i na temat).

Zolt
Bywa, rest in peace :(

Stalker1984.pl
O kurcze, kolejne fajne pisemko przestaje istnieć :(


Po przeczytaniu powyższych wypowiedzi Admin Głosu Ludu skłonił się w pas i odszedł bez słowa w mrok…
CIA - Głos Ludu - Głos Ludu
odwiedź forum
SS-NG #35 pożegnalny 2005
39