Zapowiedź - Bone: Out From Boneville
Zapowiedź - Bone: Out From Boneville
odwiedź forum
SS-NG #35 pożegnalny 2005
11


Kamil "RioT" Świątek
PRODUCENT: Telltale Games  WYDAWCA: Telltale Games  GATUNEK: Przygodówka  WWW
    Mam zaszczyt przedstawić wam trzech kuzynów Fone Bone, Phoney Bone i Smiley Bone, bohaterów nowej gry przygodowej BONE: OUT FROM BONEVILLE.
Mówią Ci coś tytuły: GRIM FANDANGO, ESCAPE FROM MONKEY ISLAND, FULL THROTTLE? Jeśli nie, to i tak spróbuj zagrać w tą grę, a nóż spodobają Ci się przygodówki i sięgniesz po którąś z tych wymienionych wcześniej.. W innym przypadku zapewne jesteś wielbicielem przygodówek i wiadomość o tym, że anulowano prace nad grą SAM AND MAX: FREELANCE POLICE Cię zaniepokoiła i zmartwiła. Mam jednak dla Ciebie drogi fanie przygodówek dobrą wiadomość, oto powstaje coś co na pewno choć na chwilę przykuje Cię do komputera.


  Ucieczka przed robactwem

Firma Telltale Games, której pracownicy to dawni twórcy z LucasArts, tym razem serwują nam grę opartą na twórczości Jeffa Smitha. W tej przygodówce opartej na zasadzie point & click z elementami zręcznościowymi przyjdzie nam się wcielić się w postać jednego z trzech kuzynów, którzy zagubili się z dala od rodzinnej wioski, a następnie zostali rozłączeni przez serie różnych zdarzeń. Naszym zadaniem będzie odnalezienie się i powrót do domu. W czasie gry spotkamy mnóstwo różnych postaci – zarówno dobrych, jak i złych, takich które będą chciały nam pomóc, jak i takich, które będą chciały nas sprowadzić na manowce. Rozległy trójwymiarowy świat gry z bardzo dużymi możliwościami ingerencji to kolejny mocny punkt zapowiadanego tytułu.


  Ech... Taki kawał drogi przede mną

W grze znajdzie się także bardzo duża dawka humoru, dzięki czemu nie będzie to kolejny nudny tytuł. Jeśli chodzi o elementy zręcznościowe, to ich jak już pisałem także nie zabraknie. Będziemy uciekali na przykład przed chmurą jakichś owadów, nasz bohater będzie podążał za ruchami naszej myszy, a w chwili kliknięcia będzie przeskakiwał kamienie. Elementy zręcznościowe zostaną do gry włączone w formie, popularnych w ostatnich czasach, mini-gierek. Co do wersji językowych, to jedyne co może być, to wersje kinowe – to jedyne co można przeczytać na oficjalnym forum Telltale Games.